REKLAMA
baner-jas

Wasze sprawy

Ludzie są najważniejsi

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Ks. kan. Władysław Tasior (54 l.), który od sierpnia jest nowym proboszczem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żaganiu, zaprasza wszystkich mieszkańców na festyn we wtorek, 15.08.

Ks. Tasior w żagańskiej parafii zastąpił ks. kan. Zygmunta Mokrzyckiego. Urodził się w Przeworsku, święcenia przyjął w Przemyślu. Kapłanem jest od 28 lat. Do Żagania przyjechał z Lubska, gdzie jako proboszcz pracował od 2012 roku. Wcześniej był proboszczem w wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego.

– Już częściowo zapoznałem się z pięknym Zespołem Poaugustiańskim. Cały czas poznaję ludzi, którzy tu pracują. Mam już zaplanowane spotkania ze wszystkimi formacjami, które działają przy parafii – mówi ks. W. Tasior o początkach swojej pracy w Żaganiu.

Jak zapowiada, będzie kontynuował pracę swoich poprzedników.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 232

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »