REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Napad na komendę

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: ad

Celował do policjantów, krzyczał, że ich zabije. Walił w szybę policyjnej dyżurki.

Napastnik wdarł się do Komendy Policji w Żarach. Wparował do holu przy dyżurce i zaczął wymachiwać do policjantów czymś co przypominało broń. Wykrzykiwał groźby. – To był piątkowy poranek (28.07.), przed godziną szóstą rano. Sprawca przystawiał ten przedmiot do szyby, groził, że zabije policjantów. Uderzał kolbą w szybę dyżurki i w drzwi prowadzące do kolejnych pomieszczeń na komendzie- tłumaczy Mariusz Juryca, z-ca prokuratora rejonowego.

Uderzał „pistoletem”, dopóki ten nie rozpadł się na kawałki. Wtedy policjantom z dyżurki, wzmocnionym przez wezwanych kolegów z patrolu udało się obezwładnić furiata. Wezwali karetkę pogotowia.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 231

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »