REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zakaz wejścia z wodą

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: bj

Przez bidon z wodą mama z 3-letnim synkiem usłyszała zakaz wejścia na zakupy. W upalny, słoneczny dzień.

Po drodze do domu z placu zabaw na żarskim Osiedlu Muzyków pani Gabriela z Żar zamierzała zrobić zakupy. Było środowe (2.08.) przedpołudnie, bardzo wysoka temperatura i duszne wilgotne powietrze. Szła z 3-letnim synkiem Szymonem. Tłumaczyła mu, że muszą kupić mleko i kilka drobiazgów. Swoje kroki skierowała do największego sklepu na osiedlu. Po chwili się okazało, że wejść tam nie mogą.

– Gdy przeszłam z dzieckiem przez te obrotowe barierki pojawił się ochroniarz i zabronił nam dalej iść-opowiada pani Gabriela. Powodem było to, że w ręku trzymała bidon z wodą dla synka. – W taki upał przecież każdy musi pić. Tym bardziej dziecko. Tłumaczyłam, że jest szczelnie zamknięty. I ja go trzymam w ręku, a nie dziecko więc nic się nie wyleje – opowiada pani Gabriela.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 230

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »