REKLAMA

Praca

Dla kucharzy, spawaczy i do sklepu

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach poszukuje koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej. W żarskim Tesco potrzebne są po dwie osoby jako doradcy klienta, przy kasach i do  Bistro. Dwie osoby do utrzymania czystości może zatrudnić „Clean Plus” z Żar. Operator oczyszczalni ścieków znajdzie pracę w spółce „Złota Struga”.

Ceramik i hotelarz

Elektryk, mechatronik potrzebny jest do żagańskiej „Galwanizerni”. Pracowników produkcji zatrudni Zakład Ceramiki Elewacyjnej „Gołowczyński” z Żagania. Do firmy PHU „Bartosz” w Żaganiu potrzebni są: robotnik gospodarczy, operator koparko-ładowarki, murarz, kucharz, barman, recepcjonista. W Lubsku poszukiwany jest kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy oraz opiekun w Domu Pomocy Społecznej. Pomocnik budowlany znajdzie pracę w lubskiej firmie „Tomdach”. Ofertę dla pracownika gospodarczego ma Lubski Dom Kultury. Osoba chętna do pracy jako kuchar może pytać w  Restauracji „Duet” w Lubsku.

Do skupu i szkoły

Sekretarka potrzebna jest do Niepublicznego Zespołu Szkół w Wiechlicach. Nauczyciela architektury krajobrazu może zatrudnić Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie. Ofertę dla ślusarza i czterech spawaczy ma firma „M-S Pico Rusztowania” z Borowiny. Szwaczkę do pracy w  Lubsku zatrudnić może firma „Propol S&K”. Pracownik skupu złomu potrzebny jest do Przedsiębiorstwa „Bart – Pol” w Tuplicach.

Osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności zatrudni Agencja „Prym” w Żarach oraz Pałac Książęcy w Żaganiu. 

Napisz komentarz »