REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pokazuje nam swoje „klejnoty”!

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: Przemek Kaźmierski

– Wyszłam wywiesić pranie – mówi Teresa Zduńska z Sieniawy Żarskiej. – Obróciłam się i nagle zobaczyłam sąsiada z rozpiętym rozporkiem. Na wierzchu miał genitalia. Zaczęłam krzyczeć i szukać kija, żeby go przegonić.

Taka sytuacja panią Teresę przed południem w poniedziałek (31.07) na własnym podwórku, przed domem w Sieniawie. Kobieta przeżyła szok i najadła się niemało strachu, bo spotkanie oko w oko z sąsiadem zapamięta do końca życia.

Czekał aż zostaniemy sami

Wyszłam przed dom powiesić pranie – opowiada z przejęciem kobieta. – Mój mąż wyjechał prędzej, tak, że wychodząc zobaczyłam tylko tył jego auta, jechał do pracy. W tym samym czasie zobaczyłam stojącego na podwórku sąsiada. Spoglądał w kierunku auta podobnie jak ja,  jakby upewniał się, że mój mąż na dobre pojechał.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 293

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »