REKLAMA

Wasze sprawy

Jestem spełnionym tatą

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: Przemek Kaźmierski

– Mając 20 lat ciągle bałem się ojca, choć był wspaniałym człowiekiem. Wychowując moje dzieci nie stosuje kar, a jestem z nich dumny bo osiągają sukcesy – mówi Mariusz Dul z Żar, ojciec niezwykle utalentowanych i lubianych przez rówieśników dzieci Hani (13l.), Jana (21 l.) oraz Macieja (22 l.).

Regionalna: Czy czujesz się supertatą?

Mariusz Dul: Zdecydowanie tak, choć czy nim jestem, to raczej pytanie do naszych dzieci. Ale cieszę się, że udało nam się im wpoić, że jeśli ktoś się uczy, to będzie kimś. Będzie miał większe szanse życiowe, niezależność finansową. Nasze dzieci wykorzystują swoje możliwości, są koleżeńskie, wesołe, dowcipne i po prostu udało się nam wychować je na dobrych ludzi.

Jakie zasady panują w Twojej rodzinie?

Cały czas najważniejsi są rodzice. Córka Hania zwierza się głównie mamie, jednak jeżdżę z nią codziennie do i ze szkoły, więc i mnie uchyla rąbek swoich tajemnic. Poświęcamy dzieciom tyle czasu, ile jest to możliwe. Jeśli zwrócą się z problemem, nigdy nie zostaną bez odpowiedzi. Gdy Hania została dostrzeżona i umożliwiono jej grę w innym środowisku (na co dzień gra w siatkówkę w Promieniu), woziłem ją na treningi do Zbąszynka dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące, od maja do czerwca. Z drużyną ze Zbąszynka grała w Mistrzostwach Polski. Wcześniej z tym zespołem została mistrzynią województwa i najlepszą zawodniczką turnieju finałowego. Reasumując, główny nacisk kładziemy na to, by nasze dzieci wykorzystywały szanse, które dostają.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 700

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »