REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Policjanci na wylocie

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: bj

Atakowali gazem, jeden z nich żądał pieniędzy. Mówił, że on tu ku..wa rządzi i jest prawem. Teraz obaj muszą pożegnać się z żarska komendą.

Z pracą w policji pożegnali się dwaj żarscy policjanci, 43-letni i 35-letni po tym, jak do żarskiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przez nich przestępstwa przekroczenia uprawnień.

– Otrzymaliśmy je na początku lipca.Podjęliśmy czynności sprawdzające, czy było uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa. I wtedy zdecydowaliśmy o wszczęciu postępowania w sprawie przekroczenia uprawnień – mówi Mariusz Juryca, z-ca prokuratora rejonowego w Żarach.

Po tym śledczy z Żar złożyli (21.07.) wniosek do Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze o przekazanie tego postępowania, by uniknąć posądzenia o brak bezstronności.

Mają długi staż

Sprawa nabrała rozpędu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 527

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Życzę powodzenia

Policjant proszony o komentarz w tej sprawie, ucina pytania. Przysyła SMSa. „Jeżeli wierzycie komuś, kto 11 lat spędził w kryminale, to życzę powodzenia”.

Najwyraźniej koledzy – policjanci i prokuratorzy uwierzyli.

Za przestępstwo przekroczenia uprawnień grozi do 3 lat więzienia.

Napisz komentarz »