REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Molestował pasierbicę?

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: bj

Zarzut seksualnego molestowania pasierbicy usłyszał 34-letni mężczyzna z Żar. Policjanci go zabrali z pracy, wprost z hali produkcyjnej Saint Gobain.

Pracownicy popołudniowej zmiany w hucie w żarskich Kunicach przecierali oczy ze zdumienia, gdy ich 34-letniego kolegę, skutego, z portierni wyprowadzali (9.07.) policjanci.

Policjant to nie krewny

Wcześniej stróże prawa uciekli się do sprytnego fortelu. – Zadzwonili do mistrza, że czeka na niego ktoś z rodziny. To przyszedł zaraz, ale tam nie było żadnego krewnego – opowiada kolega ze zmiany. Byli za to mundurowi, którzy na powitanie założyli mu kajdanki i zapakowali do radiowozu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 194

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »