REKLAMA

Praca

Do opieki, na budowę i na produkcję

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Energetyka Cieplna Opolszczyzny do pracy w Żarach poszukuje technika ds. wytwarzania. Swoich przedstawicieli do pracy na ternie powiatu żarskiego rekrutuje firma „Pro Automatic” z Katowic. Nauczyciel przedszkola potrzebny jest do Centrum Opieki Nad Dziećmi „Chatka Puchatka” w Żarach. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach przyjmie do pracy na zastępstwo koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej. Żarska firma „Jandbud” zatrudnić może elektryka. Ofertę dla dwóch kierowników budowy ma „RD – Dubowski” z Żar.

 

Do biura i sortowania

Ofertę dla pracownika biurowego i kadrowego ma PHU „Partner” z Żagania. Przedsiębiorstwo „Eco – Baza” z Żagania zatrudnić może trzech operatorów zgrzewarki szynowej (torowej). Zarząd Dróg Wojewódzkich z Zielonej Góry poszukuje majstra obwodu drogowego w Żaganiu. Barman, sprzedawca znajdzie pracę w Drink – Barze przy żagańskim Rynku.

Dziesięć osób do sortowania folii potrzebnych jest do „E-group” w Szprotawie. Firma „Consalnet” do pracy w Wiechlicach poszukuje specjalisty ds. sprzedaży. Agencja pracy „Gelios” z Lublina ma ofertę dla 15 spawaczy w Jasieniu. Pielęgniarka znajdzie pracę w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Opiekun do osób starszych potrzebny jest też w Domu Pomocy Społecznej w Lubsku.

 

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności rekrutują najczęściej agencje pracy. Grafika komputerowego zatrudni spółka „Partner” z Wiechlic. Spółka „Sekret” może zatrudnić trzech pracowników ochrony w Żarach. Osobę do sprzątania i pracownika gospodarczego do Żar poszukuje „RJ System” z Warszawy. Polski „HR-A-Trybut” z Krakowa ma ofertę dla trzech magazynierów w Żarach.

 

Urząd pomoże

Powiatowy Urząd Pracy z Żar w najbliższy czwartek, 3.08. organizuje giełdę pracy. Rekrutowane będą osoby na stanowisko monterów do pracy w Kunicach. Początek spotkania o godz. 11:00 w sali nr 22 PUP.

Napisz komentarz »