REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Wygrali ze spółdzielnią

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: bj

Żądali niemal 30 tys. zł, dostali prawie 28 tys. zł. Po wielu latach udało im się wygrać pierwszy proces ze spółdzielnią, z której odeszli.

Mowa o wspólnocie mieszkaniowej obejmującej  cztery bloki przy ul. Białostockiej i Męczenników Oświęcimskich w Żarach i spółdzielni mieszkaniowej „Włókniarz.

Łącznie wspólnota mieszkaniowa należności ze spółdzielni podliczyła na 115 tys. zł  z tytułu zarządzania, ubezpieczenia, przeglądów technicznych, ryczałtów za liczniki wody i fundusz remontowy. Pozew do sądu złożony został na niższą kwotę, z uwagi na koszty, a także fakt, że zobowiązania powyżej 100 tys. zł trzeba kierować do sądu wyższej instancji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 224

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »