REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Najprzystojniejszy Polak będzie z Żar!

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Damian Rezlerski jako pierwszy wszedł do finału konkursu na najprzystojniejszego Polaka. Był najlepszy wśród 35 półfinalistów konkursu. Czy przyszły Mister Polski będzie z Żar? Trzymamy kciuki za Damiana!

Damian Rezlerski (25l.) z Żar to półfinalista konkursu na Mistera Polski. 3 września będzie się zmagał w Warszawie z 20 innymi finalistami o tytuł najprzystojniejszego polaka.

Kariera nabrała tempa

Przyszły Mister Polski ma 183 cm wzrostu, waży 80 kg. W klatce piersiowej ma 104 cm, w pasie 80 cm, a w biodrach 86 cm.

Po czerwcowym półfinale jego kariera modela ruszyła z kopyta. Wystąpił już w  wielu programach telewizyjnych, teraz nad jego fryzurą czuwa Jaga Hupało, stylistka gwiazd.

– Dostaję coraz lepsze propozycje reklamowe – zdradza „Regionalnej” Damian. – Coraz więcej się dzieje i jestem z tego bardzo zadowolony. NaInstagramie obserwuje mnie już ponad 34 tys. osób- dodaje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 341

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »