REKLAMA

Komunikacja, Polityka

Nie każdy może sobie wstęgę ciąć

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

Skończyli remont drogi jesienią. A z hukiem otworzyli ją prawie rok później, w lipcu (15.07.). I nie każdy na cięcie wstęgi zaproszenie dostał. Bo mimo, że droga finansowana była z publicznych pieniędzy, jej otwarcia godni byli tylko zwolennicy burmistrza.

Burmistrz Józef Rubacha otwierał drogę Dziećmiarowicach (gm. Szprotawa) w towarzystwie swojego zastępcy Pawła Chylaka, Łukasza Kowczyka, byłego radnego miejskiego i etatowego członka Zarządu Powiatu oraz wyłącznie radnych ze swojej koalicji. Przyjechali Władysław Sobczak, Zygmunt Grabowski, Jan Szymczak i Jarosław Zubal, radny i sołtys Dziećmiarowic. Nie było nikogo z radnych opozycji.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 300

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »