REKLAMA

Polityka

Krótka lista na lewicy

Opublikowano 05 sierpnia 2017, autor: bj

O tym, że żarski Sojusz Lewicy Demokratycznej ma czwórkę kandydatów na burmistrza Żar mówi Bogusław Wontor, szef partii z województwa. Nazwisko pewniaka ma być znane po wakacjach.

Lewicowe ugrupowanie ustami swojego szefa z Zielonej Góry zachwala, że ma najlepsze kadry. – Mamy praktykę w rządzeniu. Długo w mieście mieliśmy swoich burmistrzów. Teraz możemy mówić o nawet 4 nazwiskach, jeżeli chodzi o kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej na burmistrza Żar. Były plany, że nazwisko będzie znane jeszcze przed wakacjami, ale trwa ciągle coś w rodzaju prawyborów. Krótko mówiąc jesteśmy w trakcie rozmów- mówi Bogusław Wontor, szef wojewódzkich struktur SLD.

Szczegółów zdradzać nie chce. – Czekam na decyzję władz powiatowych. Każdą uszanujemy. Nie musi to być członek sojuszu. W województwie staramy się budować listę, na bazie szerokiej koalicji-zastrzega B. Wontor.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 427

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »