REKLAMA

Gospodarka

Więcej za śmieci?

Opublikowano 28 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

-Nie możemy mówić o próbach zamknięcia wysypiska śmieci w Kartowicach, skoro firma ma wszystkie pozwolenia na jego prowadzenie. Musimy z nimi współpracować, m.in. po to, by drastycznie nie podnosić opłat za wywóz śmieci – mówi Małgorzata Sendecka, burmistrz Małomic.

Dyskusje na temat uciążliwości wysypiska śmieci w Kartowicach trwają od dawna. Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha chce cofnięcia koncesji na składowanie śmieci, choć może być to trudne do przeprowadzenia.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 147

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »