REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Powiesił się na gałęzi

Opublikowano 21 lipca 2017, autor: Norbert Królik

Zwłoki Daniela D. (†24 l.), mieszkańca Żar, znaleziono w środę (19.07.) około godz. 17 w okolicy ul. Piastowskiej. Powiesił się na drzewie. Rodzina szukała go od niedzieli.

– Był wspaniały i taki zostanie w naszych sercach – mówi rodzina chłopaka, która była na miejscu, gdy ciało zabezpieczała policja.

– Mieszkał w okolicy i często przychodził na mostek przy ul. Piastowskiej. Szukaliśmy go tam, a on wisiał kilkadziesiąt metrów dalej – mówi z niedowierzaniem jedna z sąsiadek chłopaka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 137

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »