REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nastolatek zatrzymany

Opublikowano 21 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

15-latek ze Szprotawy, który miał pobić i chciał zgwałcić 12-latkę, nie wyjdzie na wolność do czasu wyjaśnienia sprawy.

O zdarzeniu pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Przypomnijmy, 12-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Zielonej Górze w poniedziałek, 10.07. Miała złamany obojczyk, siniaki, rany cięte, na głowie założono jej 20 szwów.

15-letniego chłopaka znała ze szkoły, on jest uczniem trzeciej klasy gimnazjum, ona piątej podstawówki. Spotkali się w parku w rejonie ul. Dębowej i Waszyngtona w Szprotawie. Chłopak miał ją zaciągnąć w zaciszne miejsce przy jednym z zamkniętych zakładów przemysłowych. Proponował seks, gdy odmówiła próbował ją rozebrać. Gdy dziewczyna się broniła, zaczął ją dusić aż straciła przytomność. Gdy się ocknęła, sama doszła do domu. Rodzice powiadomili policję i wezwali pogotowie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 115

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »