REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Teraz zatruwa nas ozon

Opublikowano 21 lipca 2017, autor: Norbert Królik

Ilość ozonu w żarskim powietrzu w środę, 19.07., przekroczyła dopuszczalną normę. Ale nikt nie ostrzegł mieszkańców o zagrożeniu. Ozon jest niebezpieczny dla zdrowia. Podejrzewany jest o działanie rakotwórcze

Poziom ozonu w żarskim powietrzy rósł od rana. Z godziny na godzinę był coraz wyższy. O godz. 13 przekroczył najwyższą dopuszczalną normę (120 µg/m sześc.). Potem ozonu przybywało jeszcze przez kilka godzin. Najwięcej ozonu było między godz. 16 a 17 (125 µg/m sześc.).

O złej jakości powietrza w środę nikt mieszkańców nie ostrzegł. Ci, którzy wypoczywali na świeżym powietrzu, na przykład na basenie, byli narażeni na szkodliwe działanie ozonu na ich zdrowie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 222

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »