REKLAMA
absolut

Polityka

Trzeba mieć nazwisko

Opublikowano 21 lipca 2017, autor: bj

O kandydatach na burmistrza, swoim domu w parku przy al. Jana Pawła II i o tym, czy chce być starostą rozmawiamy z Edwardem Skobelskim, szefem SLD w powiecie żarskim.

„Regionalna”: Co słychać w SLD?

Edward Skobelski: W Żarach jest około 100 członków. Tworzymy nowe struktury na terenie Lubska i Jasienia. Ponad 30 osób jest w Lubsku, w Przewozie 12, w Jasieniu 5. Co do składek – emeryt płaci złotówkę, pracujący 5 zł. Radni z listy SLD płacą 7 procent diety.

Gdy przed ponad rokiem następowały zmiany w SLD, mówił pan, że władzę należy oddać młodym. Szefem partii w powiecie został Tadeusz Miśkiewicz.

Oddałem władzę, ale w pewnym momencie młody – Tadeusz Miśkiewicz – wysłał mi SMS-a o godz. 22, że rezygnuje z wszelkich funkcji w SLD. Po rocznej jego działalności zdecydowaliśmy, że my, doświadczeni członkowie tej grupy, jeszcze musimy kontynuować pracę. Bo zależy na naszym mieście i powiecie. Że nie możemy tego odpuścić, bo lewica w tym regionie jest silna. My nie możemy tego roztrwonić. Społeczeństwo nam zaufało. W mieście nie współrządzimy, ale w powiecie już tak.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 863

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »