REKLAMA
baner-jas

Praca

Do lasu, sklepu i na produkcję

Opublikowano 21 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Żarski „Pekom” ma ofertę dla trzech kierowców z prawem jazdy kat. C i konserwatora dróg oraz dwóch konserwatorów zieleni, trzech ładowaczy nieczystości. Zmywacz potrzebny jest do auto – myjni „U Wojtka” w Żarach. Do Saint Gobain Innovative Materials w Kunicach rekrutuje piętnastu operatorów urządzeń produkcyjnych, magazyniera i kontrolera jakości. Łącznie siedmiu kontrolerów jakości i operatorów maszyn do pracy w Żarach i Mirostowicach Dolnych zatrudni firma „Automitive Assembly Systems”. Ofertę dla magazyniera i sześciu monterów ma także żarski „Relpol”. Trzydziestu spawaczy do pracy na terenie powiatu żarskiego poszukuje firma „Inspert” z Zielonej Góry.

 

Piekarz i energetyk

Spółka „Eco Serwis” z Opola do pracy w Żaganiu zatrudni elektroenergetyka. Referent m.in. do prac kancelaryjnych potrzebny jest w Państwowej Szkole Muzycznej w Żaganiu. Pomocnik piekarza znajdzie pracę w żagańskiej piekarni „Amadeo”. Dwóch mistrzów ceremonii pogrzebowej do pracy na terenie powiatu żagańskiego potrzebnych jest do Zakładu Pogrzebowego „Absolut”.

 

Fakturzysta, ankieter i pilarz

Kierowca samochodu dostawczego znajdzie pracę w Piekarni – Cukierni Tadeusza Pogorzelskiego w Lubsku. Ankietera do pracy na terenie Lubska poszukuje Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Fakturzysta, operator wprowadzania danych potrzebny jest do firmy „Simax” w Lubsku. Opiekun osób starszych o pracę może pytać w lubskim Domu Pomocy Społecznej. Pracowników produkcji w Lubsku poszukują firmy „Magnolia” i „Łużyckie Praliny”.

Po dwóch spawaczy i monterów konstrukcji stalowych potrzebnych jest do firmy „Metal House” w Łazie. Pielęgniarka znajdzie pracę w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Księgową zatrudni firma „Auto – Hata” w Dzikowicach. Dwóch pilarzy do pracy w Leśnictwie Trzebów o pracę może pytać w firmie „Gold Black” z Iłowej.

 

Dla niepełnosprawnych

Rekrutację dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności prowadzą agencje pracy. Ofertę dla trzech magazynierów ma spółka „Polski HR-A-Trybut” z Krakowa. Pracownika gospodarczego i osoby do sprzątania w Żarach szuka „RJ – System” z Warszawy.

Napisz komentarz »