REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Bo nikt nie chciał awansować

Opublikowano 21 lipca 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

To nie tak, że starosta nie lubi konkursów, gdy zatrudnia nowych pracowników. Ma ku temu ważne powody. Od wtorku, 18.07., w żarskim Starostwie Powiatowym pracuje nowa urzędniczka.

Po objęciu przez Jolantę Dankiewicz funkcji prezesa Szpitala na Wyspie w Żarach, na jej stanowisku w Starostwie Powiatowym – specjalisty ds. organizacji i zarządzania ochroną zdrowia – był wakat.

– Miałem plan, żeby jej dotychczasowe obowiązki przejęli koledzy, ale niezbędne okazało się zatrudnienie kogoś z zewnątrz, bo nikt nie chciał awansować. Na tym stanowisku to jest po prostu ciężka praca – tłumaczy Janusz Dudojć, starosta żarski. I dodaje: – To zatrudnienie na zastępstwo, więc nie było konieczności przeprowadzania procedury konkursowej.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 91

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »