REKLAMA

Praca

Psycholog, kierowca i sprzedawca

Opublikowano 14 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pizzeria „De Facto” w Żarach poszukuje kierowcy do rozwożenia pizzy. Dwóch kierowników budowy może zatrudnić firma „RD Dubowski” z Żar. Żarskie przedsiębiorstwo „Janbud” może zatrudnić elektryka. Pracę dla ankietera na terenie powiatu żarskiego ma Urząd Statystyczny z Zielonej Góry.

Dwóch galwanizerów o pracę może pytać w żagańskiej „Galwanizerni”. Psycholog potrzebny jest do pracy w 11. Batalionie Dowodzenia w Żaganiu. Robotnik budowlany znajdzie pracę w żagańskiej firmie „Kanbud”. Dwie opiekunki osób starszych zatrudni Polski Czerwony Krzyż w Żaganiu. Łącznie piętnastu formierzy, szlifierzy znajdzie pracę w firmie „Probet Dasag” w Żaganiu. Opiekuna osób starszych zatrudni Dom Pomocy Społecznej w Lubsku. Industry Technology z Lubska zatrudni trzech operatorów maszyn i urządzeń oraz księgową, kadrową.

 

Budowlaniec, robotnik i mechanik

Trzech mechaników samochodowych znajdzie pracę w „Szawix Auto Serwis” w Szprotawie. Operator wózka widłowego potrzebny jest do „Silgan Metal Packaging” w Wiechlicach. Fryzjer o pracę może pytać w salonie „Ambience” w Szprotawie. Dziesięciu pakowaczy do pracy w Szprotawie zatrudni agencja „Emat” z Wolsztyna. Firma „Przebud” ma ofertę pracy dla trzech robotników budowlanych w Gozdnicy, jedno miejsce jest w Zakładzie Ogólnobudowlanym Adama Wabno z Brzeźnicy. Do firmy „Kaiser” w Lesznie Górnym poszukiwani są operatorzy maszyn garbarskich, oraz sześciu kasjerów sprzedawców do sklepu „Kala”.

 

Do szkoły i przedszkola

Do Zespołu Szkół im. E. Bojanowskiego w Lubsku potrzebni są nauczyciele matematyki i informatyki. Nauczyciel muzyki i nauczyciel przedszkola potrzebny jest do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mierkowie. W Zespole Szkół w Łęknicy pracę znajdą nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego. Nauczyciel przedszkola o pracę może pytać w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Wicinie oraz Przedszkolu w Tuplicach. Bibliotekarz do pracy na pół etatu potrzebny jest w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie oraz do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieniowie. Zespół Szkół Budowlanych w Żarach ma ofertę dla nauczyciela praktycznej nauki zawodu. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku potrzebny jest specjalista ds. kadr. W Szkole Podstawowej nr 5 w Żarach pracę znajdą trzy osoby: intendent (na pół etatu), konserwator i główny księgowy.

 

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą pytać o pracę na stanowisku kierownika magazynu i pakowaczy w firmie „Valuepack” w Szprotawie. Trzech magazynierów do pracy w Żarach rekrutuje agencja „Polski HR A-Trybut” z Krakowa.

Napisz komentarz »