REKLAMA

Wasze sprawy

Odcięci od drogi

Opublikowano 14 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

Z domu wychodzą wprost na skarpę. Żeby dostać się na ulicę, musieliby się wspiąć na wysokość pół metra. Mieszkańcy Bukowiny Bobrzańskiej narzekają na remont drogi we wsi.

Remont ruszył ponad 3 tygodnie temu.

– Jak tylko zobaczyliśmy, że droga jest dużo wyżej od domu, mąż pojechał do starostwa, żeby to wyjaśnić.  Chcieliśmy to zgłosić od razu, żeby potem nie okazało się, że już nic nie można zrobić. Usłyszeliśmy, że po remoncie będzie ładnie i będziemy zadowoleni. Nikt nawet nie przyszedł nas zapytać, czy takie rozwiązanie nam odpowiada – mówi Maria Jagiełło.

Robotnicy wyłożyli im od furtki płytki, które kończą się na ścianie półmetrowej skarpy. Przez to, że nie mogą wyjść bezpośrednio na ulicę, żeby dostać się na własną działkę, która znajduje się tuż obok domu, muszą iść naokoło i nadrabiać 40 metrów.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 150

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »