REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 07 lipca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Dwie pomoce kuchenne znajdą pracę w barze „Hades” w Żarach. W żarskim „Relpolu” potrzebnych jest sześciu monterów, operatorów, a także tokarz, frezer, magazynier i dziesięciu kontrolerów jakości. Higienistka, asystentka stomatologiczna znajdzie pracę w Gabinecie Stomatologicznym Anny Ostrowskiej-Borowiec w Żarach. Dwie osoby do sprzątania potrzebne są w żarskim Szpitalu na Wyspie. Przedsiębiorstwo „Tandem” do pracy w Żaganiu poszukuje operatora koparko-ładowarki, mechanika maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych oraz betoniarza, zbrojarza. Trzech pomocników magazyniera, kierowców znajdzie pracę w PHU „Adam” w Żaganiu. Pomocnik magazyniera potrzebny jest także w żagańskiej „Galwanizerni”.

W szkole i bibliotece

 Bibliotekarz potrzebny jest w Bieniowie. Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego znajdzie pracę w Zespole Szkół w Łęknicy. Nauczyciel praktycznej nauki zawodu potrzebny jest w żarskim Zespole Szkół Budowlanych. Zakład Doskonalenia Zawodowego z Zielonej Góry ma ofertę dla nauczyciela matematyki, informatyki w Lubsku. Specjalista do spraw kadr na pół etatu potrzebny jest do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Szprotawy zatrudni pedagoga. Niepubliczna Szkoła w Mierkowie poszukuje nauczyciela muzyki i nauczyciela przedszkola.

Ślusarz i operator

Firma „M-S Pico” z Borowiny poszukuje kierowcy z kategoriami prawa jazdy C+E. „Magnaplast” z Lipinek Łużyckich ma ofertę dla trzech pakowaczy wyrobów gotowych. Huta Stoelzle Wymiarki zatrudni dwóch operatorów obrabiarek CNC, ślusarzy. Pielęgniarka znajdzie pracę w prywatnej przychodni lekarza rodzinnego Girma Kifetew w Szprotawie. Do Zakładu Komunalnego w Jasieniu potrzebna jest główna księgowa.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żarach może zatrudnić dwie osoby do opracowywania decyzji i korespondencji, dwie – ds. konta ubezpieczonego oraz osobę ds. przyznawania i wypłat zasiłków. Spółka „Liberta NGA” z Warszawy ma ofertę dla pięciu pracowników dozoru w Żarach. Młodszych wartowników w Szprotawie rekrutuje agencja „Jarexs” z Legnicy.

Urząd Pracy w Żarach dla zarejestrowanych bezrobotnych organizuje spotkanie w poniedziałek, 10.07. o godz. 13:00. Przyjść mogą osoby zainteresowane szkoleniami na prawo jazdy kat. C+E, które po szkoleniach podjęłyby pracę kierowcy w spółkach Feniks V i PKS.

komentarz »
  1. Ktoś 21 lipca 2017 11:48 - Odpowiedź

    Do Relpolu złożyłem kilka razy CV i cisza. Tak właśnie „szukają pracowników”. Kłamcy.

Napisz komentarz »