REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Psy podusiły się w pożarze

Opublikowano 07 lipca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Siedem psów zginęło w pożarze mieszkania w Gozdnicy. Ich właściciele w tym czasie byli na jagodach.

Perła, Pusia, Gwiazda i Tygrys oraz trzy szczeniaczki podusiły się gazami z pożaru, jaki wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku przy ul. Okrzei, w poniedziałek, 3 lipca, przed godz. 16.00. Ogień strawił całe mieszkanie, straty oszacowano na ok. 35 tys. zł. Udało się uratować kamienicę, w której mieszkają cztery rodziny.

– Byliśmy wtedy z córką i teściową na jagodach – mówi zrozpaczona Beata Suprun. – Dym z mojego mieszkania zauważył sąsiad z budynku z naprzeciwka. Tylko dzięki jego czujności, kamienica nie poszła z dymem. Choć nasze straty są niewyobrażalne. Oprócz sprzętu domowego użytku, ciuchów, straciliśmy ukochane psiaki. Najbardziej szkoda mi córeczki, Martynki, która była do nich bardzo przywiązana.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 130

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »