REKLAMA
baner-jas

Ludzie, wydarzenia

Dyrektor nie zna się na żartach?

Opublikowano 07 lipca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Przeprosin i 3 tys. zł na cel charytatywny żąda od Mariusza Tymińskiego, żagańskiego blogera, Zbigniew Białkowski, dyrektor departamentu w Urzędzie Miasta.

Zbigniewowi Białkowskiemu, dyrektorowi departamentu zarządzającemu trzema wydziałami w Urzędzie Miasta nie spodobał się wpis na Facebooku, jakie zamieścił w Prima Aprilis Mariusz Tymiński.

Tymiński napisał, że burmistrz zwolnił Białkowskiego za „przedłużający się w nieskończoność remont ulicy Żarskiej” oraz brak działań w pozyskiwaniu środków unijnych. Ten primaaprilisowy żart bardzo nie spodobał się dyrektorowi, a także burmistrzowi. Daniel Marchewka szybko zdementował te informacje na swoim profilu facebookowym.

– „Zbigniew Białkowski to człowiek, na którym nigdy się nie zawiodłem, któremu powierzyłbym własne życie” – napisał na Facebooku Marchewka.

Mimo że kilka minut po północy, 2 kwietnia, Tymiński napisał sprostowanie, że to był tylko żart, Białkowski nie odpuścił. Dyrektor pozwał blogera do sądu o naruszenie dóbr osobistych.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 114

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »