REKLAMA

Samorząd

Ile mają w portfelach?

Opublikowano 07 lipca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żagańscy radni biedy nie klepią, choć nie wszyscy mogą pochwalić się super majątkami.

Najbogatszym radnym jest Sebastian Galasiak, który swoje nieruchomości wycenił na blisko 2 mln zł. Do tego ma ponad 350 tys. zł oszczędności. Galasiak ma też najdroższe cztery kąty, wycenił je na pół miliona złotych. Oszczędny jest Henryk Sienkiewicz, który na lokatach bankowych zgromadził już blisko 100 tys. zł. Radna Ewa Adamczyk-Bryszewska woli pieniądze lokować w nieruchomościach. Ma ich aż cztery, za ponad 200 tys. zł. Zaradny jest Ryszard Marchewka, który do pensji z Pałacu Książęcego i diety dorobił sobie trzema umowami-zlecenie (jest trenerem piłki nożnej). Na drugim biegunie są Jacek Kwarciński i Dariusz Jadach, którzy nie wykazali żadnego majątku, oprócz oszczędności.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1134

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »