REKLAMA

Praca

Dla sprzedawców, opiekunów i na produkcję

Opublikowano 30 czerwca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Firma „BN – TECH” z Żar ma ofertę dla spawacza. Zespół szkół Budowlanych w Żarach potrzebuje nauczyciela praktycznej nauki zawodu. O pracę w żarskim „Relpolu”pytać może magazynier. Księgową zatrudni PKS w Żarach. Dwie osoby do sprzątania potrzebne są do Szpitala Na Wyspie w Żarach. Centrum Dietetyczne „Nature House” w Żarach ma ofertę dla dietetyka. Saint-Gobain Innovative Materials zatrudni kontrolera jakości oraz piętnastu operatorów urządzeń produkcyjnych.  Spółka „Alton Job” z Wrocławia do pracy na terenie powiatu żarskiego poszukuje piętnastu szlifierzy maszynowych, polerowaczy szkła. Kontrolerów jakości i operatorów maszyn do pracy w Żarach i Mirostowicach Dolnych zatrudni też „Automotive Assembly Systems”. Sprzedawca o pracę może pytać w sklepie spożywczo – monopolowym „Joker” przy ul. Katowickiej w Żarach.  Prywatna Szkółka Językowo – Naukowa „Rikola” z Żar ma oferty pracy dla lektorów języka angielskiego, niemieckiego, nauczyciela matematyki do pracy w Żarach i Tuplicach.

 

Asystentka, informatyk i ochroniarz

Trzy osoby do opieki nad osobami starszymi zatrudni Polski Czerwony Krzyż w Żaganiu.

 Do firmy „Magnolia” w Lubsku potrzebny jest pracownik magazynowy oraz trzydziestu pracowników produkcji do pakowania gotowych wyrobów. Piętnastu pracowników na produkcję potrzebnych jest do firmy „Łużyckie Praliny” w Lubsku. Do aresztu śledczego w Lubsku potrzebny jest strażnik działu ochrony, trzy osoby na tym stanowisku znajdą pracę w Zakładzie Karnym w Krzywańcu.

Asystentka dentystyczna, rejestratorka znajdzie pracę w `Med – Dent” w Jasieniu. Informatyk, technolog potrzebny jest do firmy `Stolarstwo i remonty budowlane” Grzegorza Dziurzyńskiego w Tucholi Żarskiej. Iłowska „Intra” poszukuje kierowcy ciągnika siodłowego. Sprzedawca potrzebny jest w sklepie „U Maja” w Bieniowie orz sklepie spożywczym „Zenknera” w Gozdnicy.

 

Dla niepełnosprawnych

Sporo jest także ofert dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Łącznie trzy osoby potrzebne są w żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych do pracy na zastępstwo. Jedna na stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków, dwie osoby na stanowiska ds. konta ubezpieczonego. Agencja „RJ – System” z Warszawy do pracy na terenie powiatu żarskiego szuka pracownika gospodarczego, osoby do sprzątania. Pracownika gospodarczego poszukuje spółka Pałac Książęcy w Żaganiu.

Oferty pracy z branży transportowej, można przeglądać podczas targów pracy, które zaplanowano na 12.07. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żaganiu w godz. 10:00-12:00.

Napisz komentarz »