REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wóz złamał dziecku obie nogi

Opublikowano 30 czerwca 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

11-letnia Julka bardzo cierpiała, gdy wóz, którym jechała podczas festynu, dosłownie pękł na pół i przycisnął jej nogi. Obie są złamane.

Wszystko działo się w sobotę, 24.06. ok. godz. 20.20.

– Z naszych ustaleń wynika, że wóz wjechał w dziurę. Doszło do pęknięcia rozwory wozu, łączącej przednią i tylną część podwozia. W miejscu, w którym pękł wóz, akurat siedziała ta dziewczynka. Dziecko wpadło w dół, fragment wozu przycisnął nogi. Efektem tego było złamanie obu nóg – informuje Sylwia Rupieta z żarskiej policji.

Festyn odbył się w Przewoźnikach (gm. Trzebiel). Okazją była Noc Świętojańska. Jednym z punktów imprezy był korowód – chętni wsiedli na wozy i pojechali nad rzekę. Tam rzucali wianki na wodę. Wypadek zdarzył się w drodze powrotnej, na leśnej drodze.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 462

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »