REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Jak prawdziwi policjanci szukają fałszywego

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Żarscy policjanci nie mogą sobie poradzić ze zlikwidowaniem fałszywego, jak zapewniają, konta na Facebooku. Profil działa coraz sprawniej, zaskakując wpisami i zdjęciami.

Facebookowy profil Policja Żary dalej działa w najlepsze. Przypomnijmy. W artykule „Oojj, to nie nasza strona” (2.06.), pisaliśmy o sprawie fałszywego konta żarskiej komendy na Facebooku. Żarscy policjanci zapewniali wówczas, że o stronie nie mieli pojęcia. I że zrobią wszystko, by ją zlikwidować, bo szkodzi ich wizerunkowi.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 325

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »