REKLAMA

Aktualności, Polityka

Prezesi na wylocie?

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Szykują się zmiany na prezesowskich stołkach w żagańskich spółkach – Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania i Robót Drogowych oraz Miejskim Zakładzie Komunikacji.

Czarne chmury zbierają się nad prezesem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Żaganiu. Do „Regionalnej” dotarły informacje, jakoby rada nadzorcza spółki miała „podziękować” prezesowi za pracę. Sam Bogdan Mucha chwali się inwestycjami na terenie MZK. W czerwcu prezesowi kończy się kadencja (Mucha zarabia 8 tys. 525 zł miesięcznie).

– W przyszłym tygodniu, 29 czerwca, odbędzie się walne zgromadzenie wspólników spółki, na którym oceni ono pracę prezesa. Zaraz po nim zaplanowano posiedzenie rady nadzorczej, na którym podejmiemy decyzję, czy kontynuować współpracę z panem Muchą, czy nie – mówi Katarzyna Domagała, szefowa rady nadzorczej MZK.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 129

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »