REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Mistrz kierownicy uciekał

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Wykąpał się w upalny dzień. I pewnie napił dla ochłody. A potem ścigał się z radiowozem. Ponad 20 kilometrów. Na koniec jeszcze skopał policjanta.

To były sceny jak z amerykańskiego filmu. Za pędzącym renault ulicami Żar mknął w pościgu radiowóz. Piotr Pużak, widząc stojące na chodniku dwie małe dziewczynki, zdołał krzyknąć tylko „Uciekajcie!” Auta mignęły mu przed oczami.

Poniedziałek, 19 czerwca, godzina 20.00. Upalny dzień powoli ma się ku końcowi. Nagle rozbrzmiewa przeraźliwy ryk silnika i policyjnych syren.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 409

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »