REKLAMA
baner-jas

Praca

Do fabryki, sklepu i sanepidu

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

 Dekarz znajdzie pracę w firmie „Dach Serwis” z Żar. Fryzjer potrzebny jest w Gabinecie Kosmetycznym Alicji Widło w Żarach. Dwóch listonoszy i asystentów znajdzie pracę w Żarach. Łącznie siedmiu kontrolerów jakości i operatorów maszyn do Żar i Mirostowic Dolnych zatrudni firma Automotive Assembly Systems. Żarski „Relpol” poszukuje ustawiaczy maszyn, tokarza i frezera. Czterech kasjerów, sprzedawców rekrutuje żarski „Kaufland”. Powiatowa Stacja Sanitano – Epidemiologiczna w Żarach zatrudni młodszego asystenta. Pracownik socjalny potrzebny jest do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarach.

 Agencja „Exact Systems” z Częstochowy prowadzi nabór dla dziesięciu kontrolerów jakości do pracy w Żarach. Agencja „Randstad” z Warszawy zatrudni dziesięć osób do pracy na terenie powiatu żarskiego przy koszeniu traw i oznakowaniu dróg. Zootechnika do oceny bydła na terenie powiatu żarskiego poszukuje Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka z  Poznania.

 

 Księgowy, pakowacz i szwaczka

Firma „Probet – Dasag” z Żagania ma ofertę dla operatora wózków jezdniowych. Kucharz znajdzie pracę w Restauracji „Zamkowa” w Żaganiu. Sprzedawca znajdzie pracę w sklepie wędkarskim przy ul. W. Łokietka w Żaganiu oraz saloniku prasowym w żagańskim „Kauflandzie”. Przedsiębiorstwo „Tandem” do pracy w Żaganiu poszukuje pracownika budowlanego, brukarza i kierowcę z prawem jazdy kat. C+E.

Księgowa potrzebna jest do Biura Rachunkowego „Profit” w Lubsku. Referent notarialny znajdzie pracę w Kancelarii Grażyny Wachnik w Lubsku. Sześć szwaczek może zatrudnić firma „Propol” z Lubska. Dwóch monterów konstrukcji stalowych do pracy w Lubsku poszukuje firma „Hydrotank” z Poznania.

Dwunastu pracowników do pakowania węgla drzewnego i dwóch kierowców samochodu ciężarowego poszukuje firma Władysława Skrobota ze Szprotawy. Sprzedawca i robotnik gospodarczy potrzebni są do Cukierni – Piekarni Kazimiery Pachowicz w Tuplicach. Sześciu monterów wyrobów z drewna zatrudni firma „Tarta” z Dłużka. Do pracy w 43. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Świętoszowie potrzebny jest magazynier i inspektor ds. sanitarnych. Opiekunki osób starszych poszukuje Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach.

 

 Dla niepełnosprawnych

Oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności mają agencje pracy. Osoba do sprzątania potrzebna jest w firmie „Mila” w Szprotawie.Salowe do pracy w Żarach zatrudni „Hospital Service Company” z Wrocławia. Oferty dla osób do sprzątania ma „Anklar” z Wrocławia i „IPT Akromar” z Zielonej Góry.

Napisz komentarz »