REKLAMA

Aktualności, Komunikacja, Wasze sprawy

Sami sobie otworzyli drogę

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Mieszkańcy ul. Żarskiej w Żaganiu mieli dość przedłużającego się remontu ulicy i sami sobie ją „otworzyli”, kpiąc z bezsilności władz miasta i z wykonawcy.

Przyszli (20.06.) na Żarską. W ruch poszły nożyczki, symbolicznie przecięli wstęgę i rozdawali truskawki. Obok, akcji przyglądali się pracownicy firmy Molewski, którzy wylewali warstwę ścieralną na drodze.

– Firma remontującą Żarską nie dotrzymała już czterech terminów zakończenia. Wstyd! – mówił Zbigniew Peksa. – Teraz widać, jak pracownicy uwijają się z ulicą, jak w ukropie. A gdzie byli przez dziewięć miesięcy?

– Fajnie, że będzie nowa droga, ale jest bardzo wąska. Ma może z sześć metrów, a stara miała blisko siedem – dodali Jerzy Szatny i Kazimierz Tomkiewicz.

To taki przykład, jak nie powinno się robić inwestycji w Żaganiu – podkreślił Andrzej Katarzyniec.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 177

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »