REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wąż w Kauflandzie

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Zaczaił się na klientów w dziale owocowo-warzywnym. Wyglądał groźnie. Miał pół metra długości. Z marketu ewakuowano klientów i pracowników.

Półmetrowy wąż pełzał między owocami w piątek, 16 czerwca. Wywołał popłoch wśród klientów marketu Kaufland. Pracownicy nie wiedzieli, czy jest jadowity. Bali się, że może kogoś ukąsić. Nie wiedzieli, jak go złapać. Postanowili ewakuować wszystkich klientów. Na pomoc wezwali strażaków, którzy schwytali węża i wsadzili do słoika.

– Węża zauważył jeden z klientów, sięgając po owoce – mówi świadek, Monika Puchacz, sprzedawca w piekarni-cukierni w pasażu żagańskiego Kauflandu. – Wszystkich nas ewakuowali. Na początku nikt nie informował, o jakie zagrożenie chodzi. Dopiero po chwili dowiedziałam się, że to wąż.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 118

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »