REKLAMA
5729-1504872275

Sport

JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Marcin Ruszkiewicz

W Szkole Podstawowej nr 8 (20.06.) nagrodzono najlepszych sportowców z żarskich szkół podstawowych i gimnazjów. Nagrody finansowe Urzędu Miasta (po 300 zł indywidualnie po 100 zł za sukces w drużynie) odebrało ponad 100 uczniów. Wyróżnieni zostali również nauczyciele wychowania fizycznego.

JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW

NAGRODZENI UCZNIOWIE Z ŻARSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Piotr Maćków, Kacper Zych, Ksawery Kozłowski – 2.miejsce w finale wojewódzkim w badmintonie drużynowym chłopców; Lena Falińska, Aleksander Poczynek, Wiktoria Tecław – 2.miejsce w finale wojewódzkim w badmintonie drużynowym dziewcząt; Oskar Kozdroń – 1.miejsce w finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 1000 m, Maciej Bizukoić – 3.miejsce w Pucharze Polski karate w kategorii kata i kumite, Piotr Saramka – 1.miejsce w LOM w skoku wzwyż; Maciej Onuchowski, Wanessa Hejmanowska, Maciej Kempa – 1.miejsce w mistrzostwach województwa w krosie strzeleckim

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8

Piotr Jarocki, Gabriel Mleczko, Maciej Dolaczyński, Filip Kędzierski, Hubert Sieradzki, Krzysztof Pok, Grzegorz Stępień, Jakub Mysiorek, Kacper Mysiorek, Wojciech Kilanowski, Aleksander Klimowicz, Aleksander Cieślak – 2.miejsce w finale wojewódzkim LOM w minikoszykówce; Aleksandra Kicuła – klasa C w turnieju tańca towarzyskiego rangi międzynarodowej, Nikola Seremak – 2.miejsce w Pucharze Polski Japan Karate, 2.miejsce w eliminacjach do mistrzostw świata; Kinga Lipińska – 2.miejsce w Just Dance w kat. Urban Street Dance w Pucharze Polski w tańcu artystycznym, Krzysztof Porębski – 1.miejsce w konkurencji kata w Pucharze Polski karate, Stanisław Pająk – 1.miejsce w mistrzostwach województwa w akrobatyce sportowej, Wiktoria Poniewierka 1.miejsce w finale LOM w skoku wzwyż

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

Julia Pietrusiak – 3.miejsce w finale LOM w pchnięciu kulą, Wiktoria Hejmanowska – 3.miejsce w mistrzostwach województwa w zapasach, Maksymilian Rombalski, Igor Rybaczek, Szymon Toporowski, Damian Lenczyk, Marcin Jung, Paweł Hirsch – 1.miejsce w finale LOM w czwórboju lekkoatletycznym; Szymon Toporowski, Damian Lenczyk, Marcin Jung, Paweł Hirsch – 1.miejsce w finale LOM w biegach sztafetowych 4×100 m, Marcin Jung – 1.miejsce w finale LOM w biegu na 60 m, Paweł Hirsch – 1.miejsce w LOM w biegu na 300 m, Nikola Drozdek – 1.miejsce w mistrzostwach Polski w zapasach

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

Hubert Reszka – 1.miejsce w klasie B tańców latynoamerykańskich

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

Samanta Stachowiak – 1.miejsce w mistrzostwach woj. w zapasach, Kornelia Czarczyńska, Natalia Winecka, Karolina Trzuskowska, Julia Wąsowicz – 3.miejsce w LOM w biegach sztafetowych 4×100 m; Kornelia Czarczyńska – 3.miejsce finału LOM w skoku wzwyż

ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

Krystian Cichewicz – 1.miejsce w mistrzostwach w woj. w akrobatyce sportowej, Martyna Wercholak – 2.miejsce w mistrzostwach województwa w akrobatyce sportowej, Jakub Gryglas – 1.miejsce w makroregionie w zapasach

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA

Kamil Kościcki – 1.miejsce w Pucharze Polski Karate w konkurencji kata

GIMNAZJUM NR 3

Miłosz Bielak – 1.miejsce w finale LOM w biegu na 1500 m o raz na 2000 m, Daniel Szwarc – 1.miejsce w biegu 4×100 m, 2.miejsce w finale LOM w skoku w dal, 3.miejsce w biegu na 400 m i na 200 m p.pł.; Zuzanna Mistoń, 1.miejsce w finale LOM 4×100 m, 2.miejsce w biegu 80 m p.pł; Emilia Żelazek – 1.miejsce w finale LOM, 4×100 m, 2.miejsce w biegu na 100 m; Natalia Bielak – 1.m w biegu przełajowym na 1000 m, Alicja Dudkiewicz – 1.miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w pchnięciu kulą, Michał Marek – 1.miejsce w finale LOM w biegu 4×100 m oraz w biegu na 200 m p.pł i w skoku wzwyż oraz 2.miejsce w trójskoku; Mateusz Murias – 2.miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Halowej w skoku wzwyż, Martyna Bardel – 2.miejsce w finale LOM biegu na 600 m i 3.miejsce w biegu 400 m p.pł.; Martyna Bardel, Natalia Bielak, Anna Caruk, Natalia Czech, Natalia Kędzierska, Adrianna Kwiatkowska, Zuzanna Mistoń, Anna Średniawa, Katarzyna Tychowska, Emilia Żelazek – 1.miejsce w finale LOM w sztafetowych biegach przełajowych; Miłosz Bielak, Kamil Biernat, Wojciech Dziok, Michał Machulak, Kamil Mańkiewicz, Michał Marek, Mateusz Murias, Paweł Pawlikowski, Filip Radzimski, Daniel Szwarc – 2.miejsce w finale LOM w sztafetowych biegach przełajowych; Kacper Burnecki, Dawid Dereziński, Adam Forysiuk, Karol Ghukasyan, Patryk Gniazdowski, Piotr Grochalski, Oskar Krzywonos, Marcin Lepko, Norbert Maciejak, Paweł Pawlikowski, Kacper Porada, Leon Szeleniecki – 2.miejsce w finale LOM w koszykówce; Kamil Mańkiewicz, Maciej Zabawa – 1.miejsce w finale LOM w sztafecie 4×100 m, Kacper Łyskawiński – 5.miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach, Eryk Klimek – 2.miejsce w mistrzostwach Polski LZS w zapasach, Zuzanna Kuczma – 3.miejsce w mistrzostwach Polski LZS w zapasach, Mikołaj Leń – 3.miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach, Julia Krasowska, Nina Pawłow – 1.miejsce w finale LOM w biegach 4×100 m

GIMNAZJUM NR 1

Wiktoria Drozdek – 3.miejsce w finale LOM w biegu na 400 m, Bartłomiej Kuczmarski – 1.miejsce w mistrzostwach Polski LZS w zapasach, Kamil Nowak – 3.miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski w zapasach, Aleksander Płatek – 1.miejsce w mistrzostwach Polski LZS w zapasach, Jakub Ratajczyk – 3.miejsce w finale LOM w biegu na 100 m, Paulina Ściegienny, Agata Sobczak, Gabriela Muszka, Wiktoria Drozdek – 3.miejsce w finale LOM w biegach 4×100 m; Mateusz Rusak, Adam Pawłow, Piotr Wroczyński, Jakub Ratajczak – 3.miejsce w finale LOM w biegu 4×100 m

GIMNAZJUM NR 2

Oliwia Charchalis – 1.miejsce w mistrzostwach Polski młodzików w zapasach, Piotr Siwiak – 1.miejsce w międzywojewódzkiej lidze młodzików

  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
  • JESTEŚMY DUMNI Z MŁODYCH SPORTOWCÓW
Napisz komentarz »