REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Pierdzące leszcze i młoda d…pa

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Piotr Piotrowski

O co panu ku…a chodzi? Jak się pan daje jeb…ć jak młoda d…pa podpuszczaniem jakiś frajerów to gratuluję (…) Tacy ludzie jak Kowal, Katarzyniec to dla mnie szmaty gorsze od pierdzących leszczy (…) – pisze burmistrz do mieszkańca Żagania. Szybko i konkretnie. Tak się rządzi w Żaganiu!

Mariusz Tymiński,żagański bloger i społecznik, nie raz wytykał burmistrzowi Żagania Danielowi Marchewce jego błędy w rządzeniu miastem.

W końcu bloger pozwał burmistrza z art. 212 kk, tj. o pomówienie i zniesławienie w opinii publicznej.

– Burmistrz na Facebooku ujawnił, za co miałem wyroki karne, również te, które się zatarły. Nazwał mnie alimenciarzem, choć to, czy zalegam z alimentami, czy nie, to nie jego interes – mówi „Regionalnej” Tymiński. – Święty nie byłem, ale to moje prywatne sprawy. Burmistrz notorycznie mnie zastrasza i oczernia. Ale szczytem arogancji i braku kultury był SMS, jaki wysłał mi ze swojego służbowego telefonu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 560

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Kazimierz 1 lipca 2017 21:22 - Odpowiedź

    TRZEBA MIEĆ TROCHĘ KULTURY…URZĘDNIKA !!

Napisz komentarz »