REKLAMA

Wasze sprawy

Jak zamykasz drzwi nogą, to się psują

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Justyna Bareła

Skwitował uwagi o psujących się drzwiach w blokach Stanisław Hałabura, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wieniawskiego w Żarach. Na uwagę o zbyt wysokich rachunkach za wodę, zareagował radą, by sprawdzać spłuczki u sąsiadów.

O remontach, zadłużeniu, brakujących parkingach i wycince drzew dyskutowano na walnym zgromadzeniu Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wieniawskiego w Żarach. Zebrania odbywały się w dniach 26-28.06.

– Spółdzielnia działa już 55 lat, więc mamy inne problemy niż młodsze spółdzielnie. Starzenie się wymaga większych nakładów finansowych na remonty. W ubiegłym roku z wpłat na funduszu remontowym uzbieraliśmy 2 mln 356 tys. zł, wydaliśmy 2 mln 300 tys. zł – mówił prezes Stanisław Hałabura. – W tym roku kładziemy nacisk na uporządkowanie gospodarki odpadami. Będziemy rozbudowywać i zamykać nasze pergole, by płacić tylko za swoje śmieci, a nie za te, które inni nam podrzucają – poformował prezes. I dodał: – Pozbędziemy się także azbestu z balkonów.

2.552 awarie

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 417

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »