REKLAMA

Praca

Dla nauczycieli, na produkcję i do ochrony

Opublikowano 16 czerwca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Do firmy PHU Grodzcy w Żarach potrzebny jest piekarz, cukiernik, krajacz chleba. Bank Polska Kasa Opieki w Żarach może zatrudnić inspektora ds. sprzedaży. Sklep Ogrodniczy „Iglak” z Żar ma ofertę dla kasjera, sprzedawcy. Żarski „Relpol” może zatrudnić ustawiaczy maszyn, tokarza, frezera, elektrodrążacza. Firma „Metal House” do pracy w Łazie potrzebuje dwóch monterów konstrukcji stalowych. Ankietera do pracy na terenie powiatu żarskiego potrzebuje Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Pracownika socjalnego zatrudni Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach. Poczta Polska ma ofertę dla czterech osób do obsługi klienta, dwóch listonoszy w Żarach oraz dwóch listonoszy w Żaganiu.

 

Mechanik, sprzedawca i budowlaniec

Żagańska „Galwanizernia” ma ofertę dla czterech elektryków. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania zatrudni nauczyciela teleinformatyki. Elektromechanik samochodowy znajdzie pracę w firmie „Serwis Autoexpert” w Lubsku.  Betoniarza, zbrojarza potrzebuje Zakład Ogólnobudowlany Franciszka Zagrodnego z Lubska. Piętnastu pracowników produkcji zatrudnią lubskie „Łużyckie Praliny”. Trzech kasjerów, sprzedawców znajdzie pracę na stacji paliw „Horex” w Lubsku. Strażnik działu ochrony znajdzie pracę w areszcie śledczym w Lubsku oraz Zakładzie Karnym w Krzywańcu.

 

Opiekun, inspektor i logistyk

 Nauczyciel języka niemieckiego i matematyki prowadzonej w języku angielskim potrzebny jest do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szprotawie. Pracownika biurowego, kierowcę zatrudnić może firma kurierska „MI” ze Szprotawy. Pracownik działu logistyki potrzebny jest do firmy „M-S Pico” z Borowiny. Iłowska firma „Intra” poszukuje dyspozytora. Dwie osoby do obróbki szkła zatrudnić może firma „Vitrocolor” w Iłowej. Operatora urządzeń linii cynkowania taśm do pracy w Małomicach potrzebuje spółka „Tiga Cynk” z Legnicy. W 43. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Świętoszowie potrzebny jest inspektor ds. sanitarnych. Trzy  osoby do kładzenia posadzek na terenie całego kraju poszukuje firma „Pawlak Posadzki” z Miodnicy. Dwie opiekunki osób niepełnosprawnych potrzebne są do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Opiekun osób starszych potrzebny jest w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brodach.

 

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności rekrutują agencje pracy. Trzech magazynierów do pracy w Żarach poszukuje spółka „Polski HR-A-Trybut” z Kurników k. Krakowa. Spółka „Anklar” z Wrocławia ma oferty do pracy w Żarach i Lubsku dla sprzątaczek. Agencja Hospital Service „Company” w Żarach może zatrudnić sześć salowych.

Napisz komentarz »