REKLAMA

Wasze sprawy

Fuszerka na cmentarzu

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Michalina Kozarowicz

7 tys. 300 zł kosztowała renowacja pomnika rodziców Barbary Torczyńskiej. Wykonawca kompletnie zlekceważył jej polecenia. Kobieta domaga się zwrotu pieniędzy.

Pani Barbara i jej siostra postanowiły przebudować rodzinny grobowiec. Zamówiły nowy pomnik, wybrały materiał i jasno określiły, czego oczekują od firmy, którą do tego wynajęły.

– To ma być nasz rodzinny grobowiec – opowiada pani Barbara. – Są już tu pochowani nasi rodzice, w przyszłości byłoby też miejsce dla nas – mówi.

Pani Barbara umówiła się z firmą (dane do wiad. red.), że ta wykona prace przy nagrobku po jej powrocie z sanatorium.

– Wykonawca zadzwonił do mnie, gdy byłam w sanatorium i powiedział, że wszystko jest już zrobione – opowiada pani Barbara. –  Już wtedy się zdenerwowałam, przecież umówiliśmy się, że zacznie, jak wrócę. Chciałam zajrzeć do środka, wybielić ścianki. W przyszłości zamierzam tam spocząć, więc chciałam wszystko sprawdzić – dodaje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 355

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »