REKLAMA
joanna_szafy_baner_1000x200_2017

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Najpiękniejsze w Lubsku

Opublikowano 09 czerwca 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Miss Lubska nastolatek została Justyna Siwik (17 l.).

Wybory najpiękniejszej nastoletniej mieszkanki miasta odbyły się w sobotę (3.06.) podczas Dni Lubska. Do konkursu zgłosiło się 7 dziewcząt w wieku od 14 do 18 lat. Nastolatki zaprezentowały się w tańcu współczesnym ubrane w młodzieżowe stylizacje. Prezentowały się też w strojach kąpielowych i w sukienkach koktajlowych.

 

Miss kapitan

Jury uznało za najpiękniejszą Justynę Siwik.

– Do startu w wyborach namówili mnie znajomi – zdradziła nam Justyna. – Sama też byłam ciekawa, jak to będzie, choć głównie chodziło mi o dobrą zabawę. Interesuję się modą i lubię na co dzień dobrze wyglądać. Jednak moją wielką miłością jest piłka nożna, jestem kapitanem dziewczęcej drużyny Budowlanych Lubsko. Uprawiam też inne sporty, dlatego śmiało mogę sobie pozwolić na smaczną dietę. Do moich ulubionych dań zaliczają się kebaby, frytki i pierogi – powiedziała nam miss.

Tytuł pierwszej wicemiss otrzymała Nikola Lewicka (17 l.).

– Najważniejsza w tym konkursie była dla mnie zabawa, a nie chęć rywalizacji – zapewniała nasNikola. – Zgłosiłam się, bo namówiły mnie do tego przyjaciółki. Chciałam doświadczyć czegoś nowego i zbudować większą pewność siebie, ponieważ uważam, że to bardzo ważna cecha w życiu. Uprawiam sport od 13 roku życia, wcześniej byłam czirliderką i grałam w piłkę nożną, teraz spędzam dużo czasu na siłowni. Po maturze chciałbym studiować psychologię. Lubię jeść wszystko, chociaż od dziecka jestem niejadkiem, więc nie przesadzam z wielkością porcji – powiedziała nastolatka.

Drugą wicemiss Lubska została Aleksandra Kowalińska (18 l.).

– Do spróbowania swoich sił w konkursie namówiła mnie rodzina – powiedziałaAleksandra. – Nie interesuję się ani modą, ani modelingiem. Moją pasją jest rysowanie. Jeszcze nie zdecydowałam, co chciałabym robić po szkole. Kompletnie nie dbam o figurę, nie uprawiam sportu i lubię jeść fast foody – dodała z uśmiechem dziewczyna.

Miss foto i miss publiczności została Kalina Małczyńska (18 l.).

– Do udziału w konkursie namówiły mnie koleżanki – powiedziała Kalina. – W tym roku zdałam maturę, mam teraz wakacje. Chciałbym studiować weterynarię i mam nadzieje, że uda mi się dostać. Konkurs jest dla mnie formą sprawdzenia samej siebie. Moim ulubionym daniem jest spaghetti, a sport uprawiam tylko rekreacyjnie – przyznała.

Nagrody w konkursie ufundował Urząd Miasta w Lubsku. Miss Lubska wygrała telefon komórkowy Iphone 6s. Za zajęcie drugiego miejsca nagrodą była mini wieża. Trzecią nagrodą w konkursie był tablet. Wszystkie dziewczyny otrzymały dyplomy i kosmetyki. Miss foto i publiczności wygrała sesję fotograficzną i tablet.

Napisz komentarz »