REKLAMA

Kronika policyjna

Biznesmen w areszcie

Opublikowano 02 czerwca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Za kratki trafił właściciel szprotawskiej firmy z branży motoryzacyjnej za znęcanie się nad żoną i teściową.

39-letni mężczyzna trafił do aresztu na dwa miesiące.

– Jest podejrzany o znęcanie psychiczne i fizyczne nad żoną i wypowiadanie gróźb karalnych pod adresem swojej teściowej – informuje podinsp. Sylwia Woroniec, oficer prasowy KPP Żagań.

Miał wszystko

„Regionalna” ustaliła, że żona i teściowa przeżyły prawdziwą gehennę. Znany w Szprotawie przedsiębiorca wpadł do ich domu i zdemolował jego wyposażenie.

W Szprotawie aż huczy.  

– Człowiek miał wszystko – świetnie prosperujący biznes, piękną żonę, dwie córki  i dom.  Osobiście, dla mnie zawsze był sympatycznym i fajnym gościem. Miał łeb do interesów Nagle zaczął świrować – opowiada znajomy 39-latka. – Żona podejrzewała go o zdradę i zaczął się na niej wyżywać. Czara goryczy przelała się na placu przed ich firmą. W trakcie kłótni z żoną, zaczął ją szarpać. Kobieta powiedziała sobie „dość” i odeszła.

Chciał się powiesić

Za znęcanie się nad żoną i teściową biznesmen został zatrzymany i umieszczony w celi komisariatu w Szprotawie. Tam miał targnąć się na swoje życie, wieszając na własnej koszulce. Do samobójstwa nie dopuścili policjanci. Decyzją Sądu Rejonowego 28 kwietnia trafił do aresztu w Poznaniu, gdzie jest pod opieką psychiatrów.

Żona przedsiębiorcy nie chciała się wypowiadać na ten temat. Czeka na rozwód.

Napisz komentarz »