REKLAMA
baner-jas

Praca

Do sklepu, na budowę i do szkoły

Opublikowano 09 czerwca 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ankietera do pracy na terenie powiatu żarskiego zatrudnić może Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Pracownika socjalnego potrzebuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach.  Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Żarach ma ofertę pracy na zastępstwo dla młodszego asystenta. Dwóch listonoszy i osób do obsługi klienta potrzebuje poczta w Żarach (ul. Pocztowa). Pedagoga szkolnego i nauczyciela praktycznej nauki zawodu może zatrudnić żarski Zespół Szkół Budowlanych.  Dwóch pracowników budowlanych, malarzy, płytkarzy potrzebuje Firma Remontowo – Budowlana Andrzeja Kłosa z Żar. Pracownik obsługi stacji paliw „Dan Pol” potrzebny jest w Żarach. Czterech ustawiaczy maszyn zatrudnić może żarska firma „Relpol”. Dwóch recepcjonistów znajdzie pracę w Hotelu Chopin w Żarach. Po czterech murarzy i pomocników budowlanych potrzebnych jest do żarskiej firmy „Digger”. Żarska firma „RD – Dubowski” ma ofertę dla kadrowego oraz pod dwóch operatorów koparki, kierowców samochodów o masie powyżej 3,5 tony, betoniarzy, zbrojarzy, murarzy, tynkarzy, cieśli szalunkowych. Łącznie czterech kasjerów, sprzedawców potrzebnych jest do żarskiego „Kauflandu”. Osoba do sprzątania potrzebna jest do Zakładu Masarskiego „Tomaszek” w Żarach.

 

Mechanik i operator

Osobę do sprzątania zatrudnić może Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu, druga osoba do sprzątania potrzebna jest w PUP w Szprotawie. Operatora koparko – ładowarki do pracy w Żaganiu poszukuje firma „Tandem”. Dwóch galwanizerów może zatrudnić „Galwanizernia” z Żagania. O pracę w Żagańskim „Dringenbergu” pytać może logistyk, technolog, operator wycinarek i giętarek. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Żaganiu prowadzi już nabór na trzeci turnus do służby przygotowawczej, który ruszy 5 września.

 Opiekunka dziecięca o pracę może pytać w Klubie Dziecięcym „Samosia” w Lubsku. Glazurnika zatrudni Zakład Ogólnobudowlany „FZ” z Lubska. Strażnik służby ochrony potrzebny jest do aresztu śledczego w Lubsku. Opiekun osób starszych znajdzie pracę w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brodach. Miejsce dla dwóch mechaników samochodowych do pracy w Jasieniu jest w firmie „Lu – Be” z Tuplic. Łącznie dziesięciu spawaczy metodą MIG MAG do pracy w Jasieniu zatrudni agencja Almazov z Wrocławia. Informatyk potrzebny jest w 43. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Świętoszowie.

 

Dla niepełnosprawnych

Pracę dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności mają agencje pracy. Dwie osoby do sprzątania w Żarach zatrudni spółka „IPT Akromar” z Zielonej Góry. Czterech pracowników ochrony do Gozdnicy rekrutuje agencja „Raven Ochrona” z Zielonej Góry. Oferty dla osób do sprzątania w Lubsku i Żarach ma agencja „Anklar” z Wrocławia. Sześć salowych do pracy w Żarach zatrudni Hospital Service „Company”. Sześć salowych do pracy w Żarach zatrudni Hospital Service „Company”

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz »