REKLAMA

Praca

Do szkoły, sklepu i na budowę

Opublikowano 26 maja 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Żarska firma „Or-Sat” zatrudni cztery osoby do pomocy na wydziale szwalni. Ofertę pracy dla żałobnika ma Zakład Pogrzebowy „Gloria” z Żar. Dwóch pracowników, sprzedawców zatrudni Lombard „Karat” w Żarach. Czterech kasjerów, sprzedawców znajdzie pracę w żarskim „Kauflandzie”. Pięciu brukarzy potrzebnych jest do firmy „Digger” w Żarach. Murarza, konserwatora zatrudni Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach. Pedagoga i nauczyciela praktycznej nauki zawodu potrzebuje żarski Zespół Szkół Budowlanych. Osoba do sprzątania (na 5 godzin tygodniowo) potrzebna jest do Powiatowego Domu Dziecka w Żarach.

 

Księgowa i spawacz

Po dwóch lektorów języka angielskiego i niemieckiego do pracy w Żaganiu poszukuje Fundacja Przedsiębiorczość z Żar. Ślusarz maszynowy, frezer potrzebny jest do firmy „Techmet” z Żagania.

 Sprzedawcę, kierowcę zatrudni PPHU „Lubmet” z Lubska, ale jest to oferta dla osób do 30 roku życia. Trzech monterów elementów motoryzacyjnych znajdzie pracę w firmie „Pro Quality Polska” w Lubsku. Lubska spółka „UESA” może zatrudnić montera urządzeń elektro – energetycznych i spawacza.  Księgowa potrzebna jest do lubskiego Domu Pomocy Społecznej. Ofertę pracy dla doradców zawodowych ma Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Żagania, Iłowej oraz Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie.

 

Strażnik i pomocnik

Referent do spraw świadczeń znajdzie pracę w Ośrodku Pomocy Społecznej w Małomicach, a pracownik socjalny w OPS w Lipinkach Łużyckich. Nauczyciel języka angielskiego o pracę może pytać w Zespole Szkół w Łęknicy. Po pięciu pracowników budowlanych, pracowników fizycznych i murarzy zatrudni firma „WronCar Trans” z Jasienia. Sprzedawca potrzebny jest do sklepu „Ermax” w Bożnowie. Łącznie pięciu pracowników obróbki kamienia (prac brukarskich, budowlanych) zatrudnić może Zakład Kamieniarski Bogdana Wiatrowskiego z Bukowiny Bobrzańskiej. Specjalistę ds. sprzedaży i logistyki do pracy w Żarkach Wielkich zatrudni spółka „Ergoreno” z Katowic. Trzech strażników działu ochrony zatrudnić może Zakład Karny w Krzywańcu.

 

Dla niepełnosprawnych

Oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności ma spółka „Poziom”, która poszukuje dwie osoby do sprzątania w Żarach, a spółka „RJ – System” z Warszawy jedną osobę do sprzątania i pięciu pracowników dozoru. Specjalistę ds. kadr i płac zatrudni PHU „Adam” z Żagania.

Napisz komentarz »