REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Martynie pęka serce

Opublikowano 26 maja 2017, autor: Piotr Piotrowski

Choć terrorysta zabił na koncercie Ariany Grande w Manchesterze 22 młodych fanów, 14-letnia mieszkanka Żagania nie zamierzała rezygnować z koncertu amerykańskiej gwiazdy, jaki już za tydzień miał odbyć się w Łodzi.

W poniedziałek, 22 maja islamski terrorysta zabił 22 młodych osób, kolejnych 50 ranił. Bomba wybuchła w trakcie koncertu Ariany Grande, w angielskim Manchesterze.

Z powodu ogromnego zagrożenia terroryzmem i prawdopodobieństwem kolejnych ataków islamistów również w Polsce, amerykańska gwiazda pop i dance odwołała koncerty w Polsce,  zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca.

Informacja o odwołanym koncercie zasmuciła 14-letnią żaganiankę. Martynę Trela  jest zagorzałą fanką Ariany.  Swój pokój oblepiła plakatami artystki. Ma jej wszystkie płyty, a nawet jej biografię. 

 – Bilet na majowy koncert Amerykanki  kupiła mi mama już w grudniu, jako prezent na Gwiazdkę. Ze szczęścia to się nawet popłakałam – mówi „Regionalnej” Martyna. – Od 24 grudnia ubiegłego roku odliczałam czas do tego pierwszego w moim życiu koncertu, w ogromnej hali w Łodzi. Znam wszystkie piosenki Grande, moją ulubioną jest „Everyday”. Tak bardzo chciałam ją śpiewać razem z nią. Sama myśl o tym to dla mnie ogromne przeżycie.

Na koncert Ariany Martyna miała jechać razem z mamą. Zamachu  terrorystycznego się nie obawiała. Dziś już wie, że jej marzenie się nie spełni, bo Ariana wstępnie odwołała dalszą trasę koncertową.

Napisz komentarz »