baner_media_expert_1000x200

ŁKS goni lidera

Opublikowano 26 maja 2017, autor: Marcin Ruszkiewicz

W Żarskiej B-klasie robi się coraz ciekawiej. Wydawało się, że Piast Lubanice jest niemalże pewny gry w A-klasie, ale do walki włączył się ŁKS Łęknica.

W najciekawszym meczu 22. kolejki lider, Piast Lubanice zmierzył się w Grabiku z trzecią w tabeli Spartą. Kibice, którzy licznie zjawili się na stadionie Sparty zobaczyli ciekawy i emocjonujący pojedynek. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie w 56. min z rzutu wolnego bramkę dla gospodarzy zdobył Przemysław Flaga.

Wyrównał z rzutu karnego w 69. min Radosław Krukowski. W 75. min Radosław Grzebyk zdobył drugiego gola dla Sparty. Na 3:1 trzy minuty później podwyższył Przemysław Flaga i takim wynikiem zakończył się ten mecz. Swoje spotkanie wygrał drugi w tabeli ŁKS, który pokonał na wyjeździe KS Lipna 2:1, i drużyna z Łęknicy ma już tylko trzy punkty straty do Piasta Lubanice, a do zakończenia sezonu zostały już tylko cztery kolejki. Walka o awans zapowiada się pasjonująco.

ramka

Bramki ze spotkania Sparta Grabik – Piast Lubanice może zobaczyć w Telewizji Regionalnej i na stronie www.telewizjazary.pl