REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dla tych, którzy nie płacą

Opublikowano 19 maja 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Trzy kontenery mieszkalne stanęły przy ul. Powstańców Wielkopolskich w żarskich Kunicach. Jest w nich miejsce dla 6 osób. Trafią do nich ci, którzy notorycznie nie płacą czynszu.

Tak jak zapowiadali urzędnicy, w Kunicach w sąsiedztwie osiedla domów socjalnych, stanęły pierwsze kontenery. Na razie są trzy, każdy z niezależnym wejściem. W jednym kontenerze jest miejsce dla dwóch lokatorów. Wszystkie trzy są połączone kontenerem socjalno-sanitarnym, w którym znajdują się dwie ubikacje (jedna dla kobiet, druga dla mężczyzn) oraz natrysk. Wszystkie kontenery mają kuchenki elektryczne dwupalnikowe oraz elektryczne ogrzewanie.

– Na dziś wykonane jest podłączenie wodno-kanalizacyjne – mówi Ryszard Suprynowicz, koordynator robót z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. – W następnej kolejności wykonamy podłączenie elektryczne, dojścia oraz miejsce parkingowe dla karetki, straży pożarnej lub innych służb.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 135

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »