REKLAMA
joanna_szafy_baner_1000x200_2017

Ludzie, wydarzenia

Wypadek w Kronopolu

Opublikowano 19 maja 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Czarna seria w Kronopolu. Dwa dni po wybuchu i pożarze, w zakładzie doszło do poważnego wypadku. Pracownik (33 l.) z pogruchotaną nogą trafił do zielonogórskiego szpitala. Był operowany kilkanaście godzin.

Wypadek w3ydarzył się we wtorek (16.05.), o godz. 9.20., w hali, gdzie produkowane są płyty laminowane. Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że noga pracownika dostała się pomiędzy przenośnik a stos około 100 płyt. Nieoficjalnie mówi się, że na nogę spadł mu ciężar ok. 3 ton.

– To był wózek, który transportuje płyty w hali. Jednorazowo kilkadziesiąt. Porusza się po szynach, na określonych trasach. Na razie mogę powiedzieć tyle, że nie jest to efekt zsunięcia płyt, ale manewrowania – mówi Jarosław Masina, rzecznik prasowy Swiss Krono.

Rannego pracownika z zakładu zabrała karetka pogotowia.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 238

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »