REKLAMA

Praca

Na poczcie, w piekarni i na budowie

Opublikowano 19 maja 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Do żarskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potrzebne są dwie osoby do opracowywania decyzji i korespondencji. Operator dźwigu znajdzie pracę w firmie Usługi Dźwigowe Iwony Chaszczewskiej z Żar. Firma „Studium” z Ostrowa Wielkopolskiego może zatrudnić dziesięciu operatorów maszyn do formułowania szkła płaskiego do pracy w Kunicach. Do spółki „Rybiński” z Żar potrzebny jest pracownik biurowy. Powiatowy Dom Dziecka w Żarach zatrudni osobę do sprzątania. Pedagog i nauczyciel praktycznej nauki zawodu znajdą pracę w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach. Dwie osoby do obsługi klienta i dwóch listonoszy potrzebni są w żarskiej Poczcie (ul. Pocztowa). Żarska firma „Tandem” do pracy w Żaganiu zatrudni pracownika budowlanego i brukarza. Konserwator potrzebny jest do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Żarach.

 

Do szkoły i na produkcję

Nauczyciela do uczniów z autyzmem i nauczyciela przyrody potrzebuje Specjalny Ośrodek Szkolno  – Wychowawczy w Żaganiu. Kierownik zmiany o pracę może pytać w żagańskiej  firmie „Bartex”. PHU „Adam” w Żaganiu może zatrudnić cztery osoby do rozbioru tuszki kurczaka. Dwóch listonoszy potrzebnych jest do pracy w Żaganiu. Doradcy zawodowi znajdą pracę w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu, Iłowej oraz do Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie.

 Zakład Transportowy i Ogólnobudowlany Edwarda Karpowicza z Lubska może zatrudnić elektromechanika samochodów ciężarowych. Księgowy potrzebny jest do lubskiego Domu Pomocy Społecznej. Dwóch monterów stelaży meblowych znajdzie pracę w firmie „Trakt” z Lubska. Asystent zaplecza potrzebny jest do pracy na poczcie w Lubsku (ul. Powstańców Wlkp.). Lubski Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych zatrudnić może konserwatora.

 

Do lasu i remontów

Psycholog kliniczny potrzebny jest do Szprotawskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych. Nauczyciel języka angielskiego znajdzie pracę w Zespole Szkół w Łęknicy. Pracownik socjalny potrzebny jest do Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipinkach Łużyckich. Pięciu rozbieraczy, wykrawaczy do przetwórstwa drobiu potrzebnych jest do firmy „Efarm” z Gozdnicy.  Ofertę dla dwóch pilarzy ma PHU „Gold Black” z Żagańca. W Tucholi Żarskiej do firmy Stolarstwo i Remonty Budowlane Grzegorza Dziurzyńskiego potrzebny jest trakowy, operator CNC, dwóch monterów stelaży meblowych,

 

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności mogą się starać o pracę w Piekarni Jolanty Kurcewicz z Żar, gdzie potrzeba dwóch piekarzy i pomocnika piekarza. PHU „Cerber”  z Żagania ma ofertę dla jednego pracownika ochrony. Agencja „RJ – System” z Warszawy do pracy w Żarach poszukuje osoby do sprzątania i pięciu pracowników dozoru.

Napisz komentarz »