REKLAMA

Wasze sprawy

Nie zgadzają się na podwyżkę

Opublikowano 19 maja 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Sebastian Rzepka z Żar otrzymał od Urzędu Miasta informację, że będzie musiał płacić więcej za śmieci. Po kontroli Pekomu urzędnicy uznali, że jego wspólnota nie segreguje odpadów.

– To jakaś paranoja! – oburza się S. Rzepka, mieszkaniec ul. Paderewskiego w Żarach. – Segreguję dokładnie śmieci, więc jakim prawem każą mi płacić jak za niesegregowane?! To nie są małe pieniądze, bo do tej pory płaciłem 12 zł 50 gr za miesiąc od osoby, a teraz miałbym płacić 19,50 zł. Przy czterech osobach to podwyżka rzędu ok. 30 zł miesięcznie. A wszystko dlatego, że pracownicy Pekomu znaleźli plastikową butelkę, którą mógł wrzucić każdy, kto przechodził obok naszego śmietnika. Dodam, że nie jest zamykany.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 140

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »