REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Grill i piwo na basenie

Opublikowano 19 maja 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Ogródek piwny i wiata z grillem to nowe atrakcje, jakie czekać będą na amatorów kąpieli na basenie przy ul. Źródlanej w Żarach.

Otwarcie sezonu kąpielowego na basenie przy ul. Źródlanej Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku zaplanował na czwartek, 15 czerwca. Tego dnia wstęp na basen będzie darmowy. Potem od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00 trzeba będzie zapłacić za bilet normalny 8 zł, a za ulgowy – 5 zł, zaś w godzinach od 15.00 do 20.00 – odpowiednio 4 zł i 2,50 zł. W soboty, niedziele i święta stawka wzrośnie do 10 zł i 6 zł, a po godz. 15.00 bilety kosztować będą 5 zł i 3 zł.

– W tym roku nowością jest wiata grillowa z kamiennym grillem na węgiel – mówi Agnieszka Janisz, dyrektorka MOSRiW. – Jej wynajęcie przez osoby prywatne to koszt 100 zł plus VAT na  jeden dzień , a w przypadku firm – 500 zł plus podatek. Do tego trzeba doliczyć normalną opłatę za wstęp na basen. Wiata będzie czynna w godzinach pracy basenu. Poza sezonem także będzie dostępna, ale za dodatkową opłatą za obsługę.

Oprócz tego nowością będzie sprzedaż piwa na terenie basenu i możliwość jego wypicia w wydzielonym miejscu.

komentarz »
  1. Piotr 28 maja 2017 22:11 - Odpowiedź

    Czy ten 15 Czerwca,to cukier dla konia-za zatrute powietrze w miescie??
    po jaki h..j te grile-Krono gryluje wszystkich/BEZPLATNIE/ i to CALOROCZNIE.

Napisz komentarz »